Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Popiełuszki / Wrzosowa
kierunek:
Starogórska
7
59
8
9
50
10
11
40
12
13
36
14
15
20
16
17
15
18
19
09
20
40
21
22
19
23
44
De
D - Kurs do przystanku Żytnia I
e - kurs do ul. Żytniej