Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Popiełuszki / Wapiennikowa
kierunek:
Starogórska
4
08
47
5
04
6
09
31
55
7
15
51
8
12
51
9
22
50
10
20
11
08
45
12
04
34
13
24
54
14
27
53
15
40
16
34
57
17
38
59
18
48
19
10
De
54
20
48
21
31
22
56
De
D - Kurs do przystanku Żytnia I
e - kurs do ul. Żytniej