Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Jana Pawła II
kierunek:
Starogórska
5
17
6
11
46
7
55
8
31
9
53
10
11
48
12
13
37
14
28
15
33
16
24
17
23
18
11
19
13
20
59
21
22
31
23
56
De
D - Kurs do przystanku Żytnia I
e - kurs do ul. Żytniej