Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Suków Modrzewie I
kierunek:
Starogórska
4
48
5
53
6
38
7
34
8
9
04
10
11
27
12
13
14
09
15
16
16
17
20
18
54
D
19
38
20
32
21
22
40
D
D - Kurs do przystanku Żytnia I