Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Suków
kierunek:
Starogórska
4
51
5
56
6
41
7
37
8
9
07
10
11
30
12
13
14
12
15
16
19
17
23
18
57
D
19
41
20
35
21
22
43
D
D - Kurs do przystanku Żytnia I