Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
34
Jaworskiego / Os. Słoneczne Wzgórze
kierunek:
Pileckiego
4
48
5
08
28
48
6
09
28
45
7
03
24
42
8
00
18
36
52
9
10
28
46
10
04
22
40
58
11
16
34
52
12
10
28
46
13
04
22
42
14
02
21
40
59
15
18
37
56
16
15
34
53
17
11
29
48
18
07
25
44
19
00
10
Aa
29
49
20
10
30
48
21
08
28
46
22
06
26
46
Aa
23
06
Aa
23
Aa
A - Kurs do przystanku Żytnia
a - kurs do przystanku: Żytnia