Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
34
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Pileckiego
5
07
27
47
6
07
28
47
7
06
27
48
8
06
24
41
58
9
14
32
50
10
08
26
44
11
02
20
38
56
12
14
32
50
13
08
26
46
14
06
26
45
15
04
23
42
16
01
20
39
58
17
15
33
51
18
08
26
44
19
03
19
29
Aa
48
20
08
29
48
21
06
26
46
22
04
24
44
23
04
Aa
24
Aa
41
Aa
A - Kurs do przystanku Żytnia
a - kurs do przystanku: Żytnia