Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
06
1
2
3
4
5
6
27
7
8
01
9
12
10
44
11
12
13
14
15
02
16
17
08
18
23
19
49
20
59
21
22
03