Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
7
47
8
51
9
10
27
11
12
13
14
41
15
16
06
17
18
17
19
38
20
51