Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
50
5
6
09
51
7
22
8
28
56
9
10
02
11
55
12
13
34
14
35
15
02
16
02
45
17
33
18
09
19
49
20
21
14
22
28