Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
09
1
2
3
4
5
6
30
7
8
04
9
15
10
47
11
12
13
14
15
05
16
17
11
18
26
19
52
20
21
02
22
06