Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Poleska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
10
1
2
3
4
5
6
31
7
8
05
9
16
10
48
11
12
13
14
15
06
16
17
12
18
27
19
53
20
21
03
22
07