Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Poleska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
10
1
2
3
4
53
5
6
12
54
7
25
8
31
59
9
10
05
11
58
12
13
37
14
38
15
05
16
05
48
17
36
18
12
19
52
20
21
17
22
31