Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
11
1
2
3
4
5
6
32
7
8
06
9
17
10
49
11
12
13
14
15
07
16
17
13
18
28
19
54
20
21
04
22
08