Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
11
1
2
3
4
54
5
6
13
55
7
26
8
32
9
00
10
06
11
59
12
13
38
14
39
15
06
16
06
49
17
37
18
13
19
53
20
21
18
22
32