Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
7
52
8
56
9
10
32
11
12
13
14
46
15
16
11
17
18
22
19
43
20
56