Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
12
1
2
3
4
55
5
6
14
56
7
27
8
33
9
01
10
07
11
12
00
13
39
14
40
15
07
16
07
50
17
38
18
14
19
54
20
21
19
22
33