Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
5
29
6
50
7
8
25
Aw
9
41
10
11
12
13
14
15
Aw
15
16
04
17
37
Aw
18
50
19
20
16
Aw
21
21
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej