Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
5
32
6
53
7
8
28
Aw
9
44
10
11
12
13
14
18
Aw
15
16
07
17
40
Aw
18
53
19
20
19
Aw
21
24
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej