Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
6
53
7
8
13
Aw
9
19
10
11
12
13
14
04
Aw
15
12
16
17
40
Aw
18
47
19
20
13
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej