Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
5
38
6
7
00
8
36
Aw
9
52
10
11
12
13
14
26
Aw
15
16
15
17
48
Aw
18
19
00
20
26
Aw
21
31
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej