Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
5
40
6
7
02
8
38
Aw
9
54
10
11
12
13
14
28
Aw
15
16
17
17
50
Aw
18
19
02
20
28
Aw
21
33
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej