Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Morcinka
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
5
41
6
7
03
8
39
Aw
9
55
10
11
12
13
14
29
Aw
15
16
18
17
51
Aw
18
19
03
20
29
Aw
21
34
Aw
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej