Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Górno Rz. Warkocz
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
10
7
8
00
9
10
18
11
12
27
13
14
40
15
16
36
17
18
37
19
20
25
21
22
24
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska