Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Górno Bór
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
58
5
6
04
48
7
8
09
9
00
10
30
11
12
38
13
14
58
15
16
16
17
11
18
20
19
10
20
38
21
22
43
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska