Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Cedzyna I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
08
6
14
7
02
8
23
9
11
10
41
11
12
49
13
14
15
09
16
27
17
22
18
30
19
20
20
48
21
22
53
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska