Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Cedzyna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
09
6
15
7
03
8
24
9
12
10
42
11
12
50
13
14
15
10
16
28
17
23
18
31
19
21
20
49
21
22
54
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska