Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
50
6
7
57
8
9
10
20
11
12
40
13
14
46
15
16
49
17
18
47
19
20
39
21
22
49
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska