Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
13
6
19
7
08
8
29
9
16
10
46
11
12
54
13
14
15
14
16
32
17
27
18
35
19
25
20
53
21
22
58
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska