Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Skorzeszyce Kościół
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
58
6
7
48
8
9
10
06
11
12
15
13
14
28
15
16
24
17
18
25
19
20
13
21
22
12
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska