Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Skorzeszyce V
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
47
5
53
6
36
7
57
8
48
9
10
18
11
12
26
13
14
46
15
16
04
59
17
18
10
19
00
20
28
21
22
33
Ac
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
c - kurs do przystanku: Czarnowska