Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Piaseczna Górka
kierunek:
Młynek Brudzowski
4
17
C
54
C
5
15
e
55
e
6
45
Ar
7
19
e
8
15
Bo
9
16
e
10
11
02
e
34
C
12
13
12
e
41
Ag
14
34
Bo
15
05
e
33
Ag
16
14
C
57
e
17
18
20
e
19
47
C
20
51
e
21
35
C
22
23
23
C
e - kurs do Brzezin z wjazdem na pętlę w Morawicy
A - Kurs do przystanku Radomice II
r - kurs do Radomic II
B - Kurs do przystanku Obice
o - kurs do Obic
C - Kurs do przystanku Młynek Brudzowski
g - kurs do Radomic II z wjazdem pod szkołę w Morawicy