Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Wola Morawicka
kierunek:
Młynek Brudzowski
4
25
C
5
02
C
6
53
Ar
7
8
9
10
11
43
C
12
13
52
Ag
14
15
47
Ag
16
26
C
17
18
19
55
C
20
21
43
C
22
23
31
C
A - Kurs do przystanku Radomice II
r - kurs do Radomic II
C - Kurs do przystanku Młynek Brudzowski
g - kurs do Radomic II z wjazdem pod szkołę w Morawicy