Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Seminaryjska / Tarnowska
kierunek:
Młynek Brudzowski
4
01
C
38
C
55
e
5
32
e
6
22
Ar
56
e
7
51
Bo
8
52
e
9
10
38
e
11
10
C
12
48
e
13
17
Ag
14
10
Bo
40
e
15
08
Ag
49
C
16
32
e
17
58
e
18
19
25
C
20
29
e
21
13
C
22
23
01
C
e - kurs do Brzezin z wjazdem na pętlę w Morawicy
A - Kurs do przystanku Radomice II
r - kurs do Radomic II
B - Kurs do przystanku Obice
o - kurs do Obic
C - Kurs do przystanku Młynek Brudzowski
g - kurs do Radomic II z wjazdem pod szkołę w Morawicy