Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Seminaryjska / Tarnowska
kierunek:
Młynek Brudzowski
6
21
Dm
41
C
7
8
23
e
9
10
11
C
11
12
44
Dm
13
34
C
14
15
16
45
e
17
18
34
C
19
20
16
e
e - kurs do Brzezin z wjazdem na pętlę w Morawicy
C - Kurs do przystanku Młynek Brudzowski
D - Kurs do przystanku Morawica Pętla
m - kurs do przystanku: Morawica pętla