Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Brzeziny I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
38
6
29
7
45
8
9
48
10
11
28
12
13
49
14
15
38
16
17
25
18
43
19
20
21
16
F
F - Kurs do przystanku Żytnia I