Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Wola Morawicka III
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
33
5
11
6
7
25
s
8
9
10
11
12
02
13
14
21
15
16
18
zF
40
17
18
19
20
07
21
22
05
23
42
zF
z - kurs do przystanku: Żytnia I
F - Kurs do przystanku Żytnia I
s - z wjazdem pod szkołę w Morawicy