Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Bieleckie Młyny
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
41
5
19
54
6
45
7
41
8
03
53
9
10
04
11
44
12
11
13
14
05
32
15
19
55
16
29
zF
51
17
40
18
56
19
20
15
21
29
zF
22
13
23
48
zF
z - kurs do przystanku: Żytnia I
F - Kurs do przystanku Żytnia I