Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Os. Świętokrzyskie
kierunek:
Os. Ślichowice
3
50
Ay
4
30
Ay
5
08
21
36
51
6
06
21
36
51
7
06
22
37
52
8
07
22
37
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
57
18
21
45
19
21
46
20
10
36
21
01
26
51
22
16
41
23
06
31
Ay
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
y - kursy do przystanku: Grunwaldzka/Mielczarskiego