Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Os. Ślichowice
0
01
Ay
1
2
3
4
08
Ay
48
Ay
5
26
39
54
6
09
24
39
54
7
10
25
41
56
8
11
26
41
56
9
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
56
16
11
26
41
56
17
11
26
41
56
18
15
39
19
03
39
20
04
28
54
21
19
44
22
09
34
59
23
24
49
Ay
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
y - kursy do przystanku: Grunwaldzka/Mielczarskiego