Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Jaworskiego / Os. Słoneczne Wzgórze
kierunek:
Os. Ślichowice
3
43
Ay
4
33
Ay
51
5
07
30
50
6
08
24
35
46
57
7
07
16
26
37
50
8
03
16
26
38
48
59
9
09
20
35
50
10
05
20
35
46
59
11
14
29
43
59
12
14
28
50
13
05
20
36
50
14
02
14
26
37
50
15
00
12
24
38
50
16
04
17
29
39
50
17
05
17
26
38
51
18
03
14
27
40
56
19
13
31
46
20
02
25
41
57
21
15
34
55
22
10
30
54
23
15
29
46
Ay
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
y - kursy do przystanku: Grunwaldzka/Mielczarskiego