Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Leszczyny II
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
04
7
8
35
e
9
10
11
12
13
14
15
16
18
17
18
00
19
20
21
e
e - kurs przez Cedzynę Zalew