Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska / Poleska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
21
7
14
8
51
9
10
11
12
20
13
14
15
16
36
17
18
17
19
12
20
36