Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
00
6
05
57
7
49
8
55
9
10
39
11
12
13
14
26
15
25
16
26
17
11
18
20
19
21
20
44
21
22
15