Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Bęczków
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
38
5
39
6
28
7
24
8
9
10
13
11
12
13
14
00
15
16
03
e
48
e
17
58
e
18
19
20
22
e
21
53
e
e - kurs przez Cedzynę Zalew