Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska / Morcinka
kierunek:
Krajno
5
22
6
56
Ac
7
49
z
8
9
10
11
49
Bl
12
13
14
15
24
16
17
13
18
52
Ac
19
38
z
A - Kurs do przystanku Cedzyna Cmentarz
z - przez Cedzynę Zalew
c - kurs do Cedzyny Cmentarz
B - Kurs do przystanku Leszczyny
l - kurs do przystanku: Leszczyny