Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska I
kierunek:
Krajno
5
23
6
57
Ac
7
50
z
8
9
10
11
50
Bl
12
13
14
15
25
16
17
14
18
53
Ac
19
39
z
A - Kurs do przystanku Cedzyna Cmentarz
z - przez Cedzynę Zalew
c - kurs do Cedzyny Cmentarz
B - Kurs do przystanku Leszczyny
l - kurs do przystanku: Leszczyny