Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Popiełuszki / Wrzosowa
kierunek:
Malików
6
11
7
53
8
9
38
10
11
15
12
13
00
14
37
15
16
29
17
18
12
19
39
20
21
04
yA
y - kurs do przystanku: Żytnia
A - Kurs do przystanku Żytnia I