Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Szczecińska / Sandomierska
kierunek:
Os. Ślichowice
5
54
6
10
29
54
7
15
35
54
8
05
19
33
51
9
09
31
49
10
10
37
11
03
26
47
12
15
40
13
03
26
48
14
08
37
55
15
20
47
16
09
31
51
17
21
47
18
07
27
49
19
12
44
20
26
21
08
35
22
16
40
Bb
23
20
Ac
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
c - kurs do przystanku: Grunwaldzka / Mielczarskiego
B - Kurs do przystanku Żytnia
b - kurs do przystanku: Żytnia