Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Zagórska / Szczecińska
kierunek:
Os. Ślichowice
5
55
6
11
30
55
7
16
36
55
8
06
20
34
52
9
10
32
50
10
11
38
11
04
27
48
12
16
41
13
05
28
50
14
10
39
57
15
22
49
16
11
33
53
17
22
48
18
08
28
50
19
13
45
20
27
21
09
36
22
17
41
Bb
23
21
Ac
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
c - kurs do przystanku: Grunwaldzka / Mielczarskiego
B - Kurs do przystanku Żytnia
b - kurs do przystanku: Żytnia